Známky podzimu

Miluji ho. Nekompromisně. Zbožňuji ten čerstvě studený vzduch plný kreativní a dumavé energie. Vždy v tom oparu ranním tkví určitá fascinace a nebo mi to jen připomíná chuť tajemství? Těžko definovat.

Nejlepší nápady, nejvíce energie a nejspokojenější duši mám vždy na podzim. Umí být krutý i romantický a přitom má surovostí stále do zimy daleko.

Mám potřebu Vám sdělit, jak se těším na barvy oblečení, na teplý svetr, čaj za oknem když padá brzo tma a na dobrou napínavou knihu, která tomu všemu dodá ten pravý nádech nastávajícího spánku přírody.


Aktuálně tedy čtu tuto detektivku: Paula Hawkins – Do vody. Je obestřená magií a tajemnem. Detektivka, která se čte velice pozvolna. Občas se do ní nutím a děj se vleče. Zdrcující spád neočekávám. Ovšem jako začátek do podzimní nálady je to velmi obstojné.

Paula Hawkins – Do vody

Také apeluji na módu a její konečnou fázi letní sezóny. Potrpím si na košile a ty teď nabudou aktuálnosti jen ve vyhřátých místech, takže venku ke kávě nehrozí. Tudíž jsem si dovolila udělat pár posledních pozdně letních snímků mé nové košile, do které jsem naprosto zamilovaná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *