Svatební make-up

Svatební make-up by měl být decentní vizáž, která naprosto podtrhne Vaše přednosti a skryje drobné nedokonalosti. Je nutné abyste se cítila jako princezna a přitom elegantně.

Svatební obřad je velká životní událost a mým úkolem je, abyste se cítila co nejlépe, abyste věděla, že jste dokonalá, že Váš pohled je perfektní a uhrančivý, a že i Váš nastávající Vás bude vnímat nadále jako svou překrásnou budoucí ženu.


! Svatební zkouška líčení se dělá alespoň měsíc dopředu !


Je nutné si vyzkoušet styl líčení, odstín makeupu a zda Vám jsou pohodlné i umělé řasy. Umělé řasy nejsou nutností ale já jim v takto důležitý den přikládám velkou váhu a doporučuji je. Make-up je pak více celistvý. Je to Váš den a Vy musíte být nejvýraznější ženou ve Vaší svatební společnosti.

Umělé řasy jsou součástí svatebního make-upu ale není pro Vás povinnost je mít. Pokud máte své přirozeně dlouhé nebo máte negativní zkušenost s tímto typem služby, je samozřejmě možnost je nedávat.

Pokud si řasy nenecháte aplikovat, cena balíčku zůstává stejná a to sice 1 500Kč. Řasy jsou služba navíc a jejich vynechání nesnižuje pevně danou cenu služby.

Pro představu: Levá strana prodloužená řasa, pravá strana klasická řasenka.

  • Pokud jdete na solárium pro bronz a už máme společně po zkoušce líčení, je nutné mi to alespoň týden dopředu oznámit, abych počítala s kombinací tmavšího make-upu, který si buďto musím obstarat nebo vědět, že budu odstín míchat 🙂

  • Poprosím nevěsty, které nemají opečovávané, tetované a barvené obočí, aby si před zkouškou obočí netrhaly, abychom spolu mohly udělat dokonalý tvar a přizpůsobit ho líčení!

  • Do salonu choďte pokud možno nenalíčené 🙂

  • Dojezd za zákaznicí na místo konání obřadu, případně k Vám domu je účtován 5 Kč/Km. Nad rámec města Roudnice.

  • Doba trvání make-upu pro nevěsty si vyhrazuji i na 1/2 hodiny. Záleží, zda jsou aplikovány řasy.
Foto: Nicol Matula

CHCI I UČESAT

Pokud stále nemáte kadeřnici, která by Vám ve Váš zásadní životní den udělala účes, tak je možné napsat tuto informaci do e-mailu mého Beauty by Bruni salonu, případně rovnou na stránky salonu kadeřnice se kterou spolupracuji. (Na svatbu přijíždíme společně)

Více najdete viz. – CENÍK –

klik na: – SALON MAKI –


beauty.bruni@gmail.com


!V den zkoušky se již platí poplatek 500 Kč z dané ceny kompletního balíčku 1 500 Kč/svatební líčení. Je to poplatek závazný, který obě strany již utvrzuje o spolupráci, pokud se shodneme, že svatební zkouška proběhla v pořádku a nevěsta/zákaznice je se službou salonu spokojená.!


!V salonu není možnost platit kartou. Pouze v hotovosti. Prosím předejděme nepříjemným situacím s nedostatkem hotovosti. Děkuji za pochopení.