Svatební make-up

Svatební make-up by měl být decentní vizáž, která naprosto podtrhne Vaši tvář a skryje drobné nedokonalosti. Je nutné abyste se cítila elegantně.

Svatební obřad je velká životní událost a mým úkolem je, abyste se cítila co nejlépe, abyste věděla, že jste dokonalá, že Váš pohled je perfektní a uhrančivý, a že i Váš nastávající Vás bude vnímat nadále jako svou překrásnou budoucí ženu.


! Svatební zkouška líčení se dělá alespoň měsíc dopředu !


Je nutné si vyzkoušet styl líčení, odstín makeupu a zda Vám jsou pohodlné i umělé řasy. Umělé řasy nejsou nutností ale já jim v takto důležitý den přikládám velkou váhu a doporučuji je. Make-up je pak více celistvý. Je to Váš den a Vy musíte být nejvýraznější ženou ve Vaší svatební společnosti.

Umělé řasy jsou součástí svatebního make-upu ale není pro Vás povinnost je mít. Pokud máte své řasy přirozeně dlouhé nebo máte uměle prodlužované, tak je nemusíme zahrnovat.

Pokud si řasy nenecháte aplikovat, cena balíčku zůstává stejná a to sice 1 500Kč. Řasy jsou služba navíc a jejich vynechání nesnižuje pevně danou cenu služby. Každá další svatebčanka 500kč/osoba.

Pro představu: Levá strana prodloužená řasa, pravá strana klasická řasenka.

  • Pokud jdete na solárium pro bronz a už máme společně po zkoušce líčení, je nutné mi to alespoň týden dopředu oznámit, abych počítala s kombinací tmavšího make-upu, který si buďto musím obstarat nebo vědět, že budu odstín míchat 🙂

  • Poprosím nevěsty, které nemají opečovávané, tetované a barvené obočí, aby si před zkouškou obočí netrhaly, abychom spolu mohly udělat dokonalý tvar a přizpůsobit ho líčení!

  • Do salonu choďte pokud možno nenalíčené 🙂

  • Dojezd za zákaznicí na místo konání obřadu, případně k Vám domu je účtován 6 Kč/Km. Nad rámec města Roudnice (radius 10 km od RCnl).

  • Doba trvání make-upu pro nevěsty si vyhrazuji i na 1/2 hodiny. Záleží, zda jsou aplikovány řasy.
Foto: Nicol Matula

beauty.bruni@gmail.com


!V den zkoušky se již platí poplatek 500Kč z dané ceny kompletního balíčku 1 500 Kč/svatební líčení. Je to poplatek závazný, který obě strany již utvrzuje o spolupráci, pokud se shodneme, že svatební zkouška proběhla v pořádku a nevěsta/zákaznice je se službou salonu spokojená.!


!V salonu není možnost platit kartou. Pouze v hotovosti nebo QR platbou.