Kurzy pro veřejnost

Beauty Hours je možné pořádat i jako veřejný kurz, který pojme až 10 účastnic. Kurz je stále intenzivní a během něho se stále věrně věnuji všem zúčastněným!

Pokud chcete podobný kurz pořádat pro veřejnost ve Vašem městě a máte zájem Váš podnik o tento kurz obohatit, není nic jednoduššího, než mi napsat na email: beauty.bruni@gmail.com


Co přesně obsahuje Beauty Hours si přečtete – ZDE


A jak tedy takový veřejný kurz může vypadat?

Čeká Vás úvod, jako vždy a všude. Proč jsem právě vizážistikou a představím se Vám.

1.) Řeknu Vám, jaké máme typy obličeje a proč někdo vypadá mladistvější s makeupem a někdo starší. „Jaké barvy půjdou k mému oku? A myslíte, že mohu nosit linku?.“ Ano, to si vysvětlíme.

2.) Následně bych Vás ráda vyfotila, abychom po kurzu mohly mít srovnání PŘED a PO.

3.) Je načase dostat dárek. Obstarám Vám kosmetický balíček, který rovnou všechny otestujete.

4.) Vrhněme se na to! Vezměte štětce do rukou a opakujte po mně. Ukáži Vám na jedné polovině Vaší tváře, co a jak. Aby byla praxe užitečná, tak si druhou polovinu tváře již nalíčíte Vy samy.

5.) Dotazy? Ano, ptejte se!

6.) Máme dolíčeno, jde se kritizovat a fotit se PO.

7.) Dejte mi Váš email prosím. Dostanete fota PŘED a PO

8.) Jako bonus celého kurzu obdržíte také do emailu odkaz na mé neveřejné webové stránky, kde Vám proces kurzu bude zpřístupněn a Vy se tak k němu můžete kdykoli vrátit. Kurz si tak zopakujete a líčení můžete doma nadále zkoušet!


Z kurzu si odnesete praxi, teorii, balíček, webové stránky a nalíčené můžete rovnou běžet na romantickou večeři! A věřím, že na tu večeři půjdete všechny. Až Vás milovaná polovička uvidí, tak jí to beztak nedá a na tu večeři Vás zkrátka vezme 🙂


Děkuji za Váš zájem a já se na Vás budu těšit na dalším veřejném kurzu!