Kurz Beauty Hours – Teenagerky


Beauty kurz pro mladé teenagerky (od 12-13 let), které se již začínají starat o svou pleť, zajímají se o líčení a Vy chcete, aby tyto kroky dělala Vaše mladá slečna správně.

Jak je to s odličováním a péčí o pleť?

Mastící se pleť mívá akné a suchá pleť ekzémy. Obojí se dá dnes schovat pod makeup, ale bez správné báze a správné přípravy pleti, tomu tak nemusí být. Ukážu jí i vhodnou kosmetiku pro její typ pleti.

Pokud si už Vaše slečna dává řasenku, může mít neduhy se večer neodličovat. Tomu musíme zabránit! 🙂


Jak si správně upravit obočí?

Předejděme tomu, aby si v tomto věku mladá slečna svůj tvar obočí ničila nesprávným trháním. Postarám se o to, abychom tomuto zlozvyku předešly. Obočí máme každá osobité a podtrhuje Náš pohled.


Kosmetika ji zajímá?

Řasenku zkusí každá z nás, a pokud se nám to zalíbí, tak chceme i něco víc z máminy kosmetické taštičky.

Bude chtít umět i linku? Dost pravděpodobně ano! Je to jednoduchý, leč výrazný prvek. Kladu důraz na to, aby byla linka decentní a výsledek nepřipomínal tzv. „egyptskou linku“. I s linkou může slečna vypadat upraveně a nevyzývavě. Pokud ji ovšem bude dělat správně.

Zkusíme raději lehounky stín?

Ano, proč ne? Držím se hesla „Když už to máte jednou umět, tak pořádně.“ Jednou se líčit pravděpodobně beztak bude , je tedy dobré, aby to bylo správně


Nemá potřebu se líčit?

I to je v pořádku. Dnešní instantní doba si tento trend sice žádá ale každá tomu nemusí nutně podléhat. Pokud nemá ve své výbavě kosmetiku, je dobré vědět, jak o pleť pečovat a čím jí nezatěžovat. Jak se k ní chovat v zimě a v létě. Jaký je podtón pleti a čemu se vyvarovat.


Jaké produkty koupit a kterým se vyhnout?

I to si řekneme. V drogeriích je dnes nepřeberné množství kosmetik, y a pokud sáhne po té nejlevnější, může ji to do budoucna stát hodně peněz.

Cena konzultace: 1200 Kč

V ceně Teen kurzu je i balíček pečující kosmetiky


O poukaz si pište na: beauty.bruni@gmail.com nebo na IG a FB


!V salonu není možnost platit kartou. Pouze v hotovosti nebo QR kódem.