Kurz Beauty Hours – Začátečnice

Co je kurz BH?

Beauty hours jsou 3 hodinky s dekorativní kosmetikou. Naučíme se společně základy makeupu pro běžné denní nošení.

– Vlastní úpravu obočí a jak si správně nanést tvářenku. Také jak vybrat správný typ očního stínu a odstín makeupu, který následně vyzkoušíme a naučíme se nanést.

A protože vím, že v drogeriích je nepřeberné množství kosmetiky ve kterém je jednoduché se ztratit, tak Vám u sebe v salonu za cenu Beauty hodinky nabízím i balíček dekorativní kosmetiky, která jsou cenově přijatelná a udělá parádu velmi kvalitně. Pokud máte i svou toaletku, doneste své produkty a řekneme si, co je pro Vás optimální a co používat.

Dělám Vám foto Před a Po, aby jste viděly poté rozdíl.

Průběh kurzu je jak teorie, tak praxe na své vlastní tváři. Fotím před a po. zastávám názor, že makeup není o kreativním nadání ale o umu v ruce a svalové paměti. Tak, jak jsme se všechny učili držet tužku a psát, tak se naučíme i líčit.


V ceně balíčku je tedy:

  • set na úpravu obočí
  • oční stíny paletka
  • paletka tvářenky včetně
  • sada štětců
  • přístup k neveřejné stránce – Jak na to?!

!Poprosím zájemkyně, aby si netrhaly obočí před Beauty hours, abychom všemu mohly společně dát ten správný tvar!

Upřednostňuji abyste na kurz dorazily nenalíčené.


MÍSTO VOLNÉ I PRO DVĚ OSOBY

Na kurz je možné se přihlásit i ve dvou. Pokud chcete společně s maminkou, sestrou či dcerou a nebo partnerkou, tak židle jsou volné pro 2 osoby.

CENA KURZU: 1 500Kč (1 osoba)


Možnost darovat i jako poukaz. O poukaz si pište na: beauty.bruni@gmail.com nebo na IG a FB!V salonu není možnost platit kartou. Pouze v hotovosti nebo QR platbou.