Beauty Hours

Co je tedy BH?

Beauty hours je dvouhodinka Vašeho času a dekorativní kosmetiky, pouze a jen pro Vás samotné. Naučíme se společně základy makeupu pro běžné denní nošení.

– Vlastní úpravu obočí a jak si správně nanést tvářenku. Také jak vybrat správný typ očního stínu a odstín makeupu, který následně vyzkoušíme a naučíme se nanést.

A protože vím, že v drogeriích je nepřeberné množství kosmetiky ve kterém je jednoduché se ztratit, tak Vám u sebe v salonu za cenu Beauty hodinky nabízím i balíček dekorativní kosmetiky, která jsou cenově přijatelná a udělá parádu velmi kvalitně. Pokud máte i svou toaletku, doneste své produkty a řekneme si, co je pro Vás optimální a co používat.

Dělám Vám foto Před a Po, aby jste viděly poté rozdíl a k balíčku dostanete i neveřejnou stránku, kde si Vše, až budete doma, můžete zopakovat!

Průběh kurzu je jak teorie, tak praxe na své vlastní tváři. Fotím před a po. Pro Vaši představu, a také rozdíl poloviny tváře. kterou Vám ukazuji já a následně druhou polovinu tváře, která je již ve Vaší režii.


V ceně balíčku je tedy:

  • set na úpravu obočí včetně správného štětce
  • oční stíny – základní paletka, včetně správných štětců
  • paletka tvářenky včetně vhodného štětce

!Poprosím zájemkyně, aby si netrhaly obočí před Beauty hours, abychom všemu mohly společně dát ten správný tvar!

Upřednostňuji abyste na kurzík dorazily nenalíčené.


MÍSTO VOLNÉ I PRO DVĚ OSOBY

Na kurz je možné se přihlásit i ve dvou. Pokud chcete společně s maminkou, sestrou či dcerou a nebo partnerkou, tak je to jen na Vás. Židle jsou volné pro 2-4 osoby.

Lze zakoupit i jako Dárkový poukaz.

CENA KURZU: 1 400Kč (1 osoba)


Možnost darovat i jako poukaz. O poukaz si pište na: beauty.bruni@gmail.com!V salonu není možnost platit kartou. Pouze v hotovosti. Prosím předejděme nepříjemným situacím s nedostatkem hotovosti. Děkuji za pochopení.